Regulamin korzystania z serwisu sportbm

Polityka prywatności sportbm

WPISUJĄC NR TELEFONU W FORMULARZU, BARDZO PROSZĘ DODAĆ NR KIERUNKOWY +48. PO WYSŁANIU FORMULARZA PROSZĘ POTWIERDZIĆ ZGŁOSZENIE KLIKAJĄC W LINK, KTÓRY PRZYJDZIE NA PAŃSTWA ADRES E-MAIL.

Wszystkie grupy w szkółce piłkarskiej w sezonie 2022/2023 mają już komplet zawodników. Wypełniając poniższy formularz dopisujecie się Państwo do listy rezerwowej i w przypadku rezygnacji jednego z zawodników, będziemy się kontaktować z Państwem według kolejności zgłoszeń (stan na 5 września 2022r.).

Trwa nabór na zajęcia piłkarskie w przedszkolach i szkołach (dostępne są miejsca we wszystkich grupach – stan na 5 września 2022r.).

SZKÓŁKA PIŁKARSKA

ZAJĘCIA W PRZEDSZKOLACH

ZAJĘCIA W SZKOŁACH

Administratorem danych osobowych jest Klub Sportowy Legendarni Gdańsk. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do zapisania dziecka do Klubu i na treningi oraz zajęcia piłki nożnej. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące osobie, której dane osobowe są przetwarzane, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Polityce Prywatności Legendarnych.